Dieta na super seks

Dieta na super seks

NATURALNE AFRODYZJAKI!

Naukowcy nie mają wątpliwości – to, co kładziesz na talerzu, wpływa na Twoją formę w łóżku. I nie chodzi im wcale o egzotyczne afrodyzjaki, tylko jedzenie dostępne w każdym markecie. Oto 30 produktów, dzięki którym zawsze w sypialni staniesz na wysokości zadania.

 1. Orzechy brazylijskie:
  Badacze z uniwersytetu w Padwie dowiedli, że braki selenu w diecie mogą być powiązane z bezpłodnością mężczyzn. Ten pierwiastek zapobiega utlenianiu (czyli uszkadzaniu) plemników. 3 orzechy brazylijskie dostarczą Ci dzienną dawkę selenu.
 2. Brązowy ryż:
  Brązowy ryż to świetne źródło witaminy B niezbędnej do produkcji energii, bez której w łóżku będziesz jak dziurawa dętka. W ryżu znajdziesz też dawkę magnezu niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania Twoich mięśni – również tych, którymi doprowadzasz ją do orgazmu.
 3. Kakao:
  Fenyloetyloamina zawarta w kakao może wywoływać stany euforyczne, uwalniając do Twojego organizmu dopaminę – związek, którego poziom gwałtownie wzrasta, gdy przeżywasz orgazm. Wapń z mleka poprawia przepływ impulsów nerwowych, co czyni Cię bardziej wrażliwym na dotyk.
 4. Wątróbka:
  Utrzymanie wysokiego poziomu testosteronu to podstawa dobrej formy w łóżku – ma on wpływ na wszystkie aspekty Twojego życia seksualnego – od produkcji plemników po prawidłową erekcję i poziom libido. Produkcja tego związku jest zależna od poziomu cynku i witaminy B6 w Twoim organizmie. Znajdziesz je w wątróbce.
 5. Ostrygi:
  Ten morski przysmak zawiera bardzo dużo cynku niezbędnego do produkcji testosteronu. Znajdziesz w nich też kwas asparaginowy – związek uwalniający takie hormony, jak testosteron i estrogen. Nic dziwnego, że od wieków uznawane są za afrodyzjak.
 6. Miód:
  Aby wprawić się w odpowiedni nastrój, młode pary w starożytnej Persji przez miesiąc po ślubie codziennie piły miód – stąd pochodzi tradycja miesiąca miodowego. Miód to przede wszystkim świetne źródło gotowej do wykorzystania energii – zawarta w nim fruktoza błyskawicznie się wchłania, sprawiając, że w łóżku szybko się nie zmęczysz. Zapomnij o obracaniu się na drugi bok i zapadaniu w sen.
 7. Arbuz:
  Badacze z Teksasu dowodzą, że jedzenie arbuza może mieć podobny efekt, jak przyjmowanie słynnej niebieskiej pigułki. A to ze względu na zawartą w nim cytrulinę i argininę. Uruchamiają one produkcję tlenku azotu – związku, który prowadzi do rozluźnienia naczyń krwionośnych. Dokładnie tak działa viagra, a na arbuza nie potrzeba recepty.
 8. Lody wanilioweWanilia znajduje zastosowanie zarówno w kuchni, jak i na przykład podczas produkcji odświeżaczy powietrza – i nie bez powodu. Zdaniem badaczy z Chicago już sam jej zapach może przyspieszyć napływanie krwi do członka. Kubełek lodów zjedzony razem z nią w łóżku to świetna gra wstępna.
Udostępnij