Odzież sportowa z „sieciówek”. Za czy przeciw?

Odzież sportowa z „sieciówek”. Za czy przeciw?

Moda na zdrowy i aktywny styl życia, to trend za którym zdecydowanie powinnyśmy podążać. Odpowiedzią na niego są specjalne kolekcje znanych sieciowych marek, w których znajdziemy ubrania przeznaczone do uprawiania sportu. Dzisiaj każda kobieta może czuć się na sali treningowej swobodnie i modnie!

Przegląd marek:

H&M specjalne sportowe linie oferuje już od kilku sezonów. Do wyboru mamy różne fasony i kolory spodni do biegania, topów, bezrękawników ciepłych bluz i biustonoszy o sportowym charakterze.

H&M sport (3) H&M sport (4) H&M sport (5) H&M sport (6) H&M sport (7) H&M sport (8)

 

Oysho to marka hiszpańskiej firmy Inditex, która oferuje głównie bieliznę. Jednak w swojej ofercie ma także specjalną linię przeznaczoną do ćwiczeń Gymwear, która dzięki odpowiednim materiałom i krojom świetnie współgra z naszym ciałem podczas aktywności fizycznej.

Oisho (4) Oisho (5) Oisho (3) Oisho (2) Oisho (1)

Drywash to nie sportowa linia, ale cała sportowa marka należąca do Top Secret&Friends. Łączy w sobie wygodę i najnowsze trendy w modzie. Podkreśla osobowość, daje poczucie komfortu i pozwala na swobodny trening.

drywash drywash-lato-2011

Gap Fit to kolekcja, w której coś dla siebie znajdą zarówno entuzjastki fitnessu i tańca, jak i spokojniejszych form aktywności fizycznej jak joga i pilates. Amerykańska marka GAP stworzyła swoją linię z myślą o kobietach, które lubią modę oraz cenią wysoką jakość ubrań. Gap Fit w swojej kolekcji oferuje także sportowe akcesoria.

012011_body_dir_US1 Gap-Fit gapfit_sld1

Mango w swojej sportowej kolekcji rozróżnia dwie różne linie: jedna przeznaczona jest dla fanek jogi, druga dla fanek fitnessu i joggingu. Część linii skierowana do joginek to głównie tkaniny bawełniane, miękkie, luźniejsze w kroju.

mango-sport_bg

oraz oczywiście coraz popularniejsza Bershka

Bershka sport (1) Bershka sport (2) Bershka sport (3) Bershka sport (4) Bershka sport (5) Bershka sport (6) Bershka sport (7)
Udostępnij